Tworzymy najlepszy system

do zarządzania bezpieczeństwem

Naszą pasją są innowacyjne rozwiązania

Jako firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w budowaniu systemów informatycznych mamy przyjemność przedstawić Państwu nasz najnowszy produkt Pomocnik BHP. Stawiając za cel funkcjonalność i szybkość pracy przygotowane przez nas rozwiązanie nie ma sobie równych. Skrupulatnie przeanalizowaliśmy zagadnienia i wymogi związane z BHP, dzięki czemu opracowany przez nas system jest kompletnym zestawem wszystkich potrzebnych i ułatwiających pracę służbom BHP narzędzi w jednym miejscu.

Zespół tworzący oprogramowani dla służb BHP PomocnikBHP.pl.

Nasz zespół

Zbudowaliśmy zespół doskonałych profesjonalistów potrafiących w sposób nowoczesny kreować podejście do BHP. Jesteśmy dumni z owoców naszej pracy i przekonani o wartości naszego programu. Do tej pory nie ma drugiego takiego narzędzia, które mogłoby tak ułatwić pracę wszystkim służbom BHP jak nasz system.

Nasz kierunek na przyszłość

Nieustannie pracujemy nad udoskonaleniem i wprowadzaniem jeszcze większej ilości przydatnych funkcji do Pomocnika BHP. Nie ograniczmy się tylko do własnych pomysłów, staramy sie czerpać inspiracje ze wszystkich źródeł tak aby budowane przez nas rozwiązanie było jak najbardziej funkcjonalne i pomogło wszystkim wam w wykonywaniu zadań związanych z BHP.

" Jeśli masz jakieś pomysły na udoskonalenie naszego systemu, skontaktuj się z nami. "